A.Ekonomiczna "JULIA"
Anna Piasecka
ul. Łabendzińskiego 4Y
85-796 Bydgoszcz

tel.kom: 721-605-772
tel.kom: 600-299-076 aejulia@interia.pl

Nasza firma

Agencja Ekonomiczna "JULIA" prowadzi działalność od 1994 roku. Właścicielem i założycielem Biura jest Anna Piasecka, renomowana księgowa z 40-letnim stażem, dla której rachunkowość jest życiową pasją. Przez cały okres kariery zawodowej właścicielka Biura uzupełniała wykształcenie i poszerzała wiedzę w zakresie zawodu. Dzisiaj, stały udział w licznych szkoleniach pozwala na pełną orientację w gęstej plątaninie przepisów podatkowych.

O wysokiej jakości wykonywanych usług świadczy brak zastrzeżeń Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Dzięki temu, nasi Klienci mogą spać spokojnie i zajmować się sprawami własnego biznesu, nie martwiąc się o kontrole czy też nieterminowy obieg dokumentów między Urzędami.

W ciągu ponad 20 lat istnienia na rynku mieliśmy do czynienia z wszelkimi branżami gospodarki narodowej - budownictwo, transport, rolnictwo, produkcja, handel. Nabyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam zdobyć zaufanie Klientów, którzy współpracują z nami przez długie lata.

Nasze usługi wykonujemy na sprawdzonych i licencjonowanych programach, zgodnie z obowiązującymi standardami. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zarówno w zakresie świadczenia usług, jak również określenia ceny.

Zaufanie naszych klientów jest dla nas najważniejsze!